Skole OL Finale 2017 Finale 7. klasse

2km motionsløb

Startnr Elev Køn Skole Klasse Resultat
1 6095 Jeppe Emil Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 6:26,00
2 6652 Janus Dreng Stenoskolen 7.a 6:38,00
3 6758 Niklas Dupont Dreng Stjernevejskolen 7.t 6:41,00
4 7734 Danny Dreng Ulkebøl Skole 7.c 6:43,00
5 390 Casper Dreng Bellahøj Skole 7.i 6:44,00
6 4681 Ellen Pige Nørre Fælled Skole 7.i 6:44,00
7 1392 Benjamin Dreng Engstrandskolen 7.e 6:49,00
8 7753 Jacob Dreng Ulkebøl Skole 7.c 6:50,00
9 392 Fabian Dreng Bellahøj Skole 7.i 6:50,00
10 4367 Oliver Dreng Nymarkskolen 7.i 6:51,00
11 6744 Ebbe Snedker Dreng Stjernevejskolen 7.t 6:53,00
12 3856 Anton Dreng Lynghøjskolen 7.c 6:55,00
13 7332 Marcus Dreng Tibberupskolen 7.r 6:57,00
14 7754 Magnus Dreng Ulkebøl Skole 7.c 6:58,00
15 1404 Marius Dreng Engstrandskolen 7.e 6:59,00
16 5838 Kristian Dreng Skivehus Skole 7.x 6:59,00
17 4680 Elias Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:00,00
18 1407 Oscar Dreng Engstrandskolen 7.e 7:01,00
19 4420 Morten Dreng Nysted Skole 7.b 7:03,00
20 2967 patrick Dreng Hotherskolen 7.b 7:03,00
21 2539 Andreas Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 7:05,00
22 5111 Gorm Dreng Risskov Skole 7.c 7:06,00
23 6663 Victor Dreng Stenoskolen 7.a 7:07,00
24 6657 Peder Dreng Stenoskolen 7.a 7:07,00
25 7806 Alexander Dreng Valhøj Skole 7.i 7:08,00
26 2864 Mads Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:08,00
27 5440 Magnus Dreng Rundhøjskolen 7.a 7:09,00
28 2540 Anfinnur Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 7:10,00
29 6127 Mads Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 7:10,00
30 6750 Joachim Skøtt Dreng Stjernevejskolen 7.t 7:11,00
31 2865 Magnus Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:11,00
32 2564 Thor Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 7:11,00
33 1062 Mikkel M.  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 7:11,00
34 5868 Noah Dreng Skivehus Skole 7.y 7:11,00
35 3556 Lucas Dreng Kragelundskolen 7.b 7:11,00
36 7819 Lukas Dreng Valhøj Skole 7.i 7:13,00
37 2851 Carl Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:13,00
38 5330 Alma Pige Rosenvangskolen 7.c 7:13,00
39 2858 Gustav Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:14,00
40 7731 Akhmad Dreng Ulkebøl Skole 7.c 7:15,00
41 1409 Signe Pige Engstrandskolen 7.e 7:16,00
42 7829 Theo Dreng Valhøj Skole 7.i 7:17,00
43 6755 Mathias Kaas Dreng Stjernevejskolen 7.t 7:17,00
44 7743 Nikolaj Dreng Ulkebøl Skole 7.c 7:18,00
45 4687 Kamille Pige Nørre Fælled Skole 7.i 7:18,00
46 5836 Jeppe Dreng Skivehus Skole 7.x 7:20,00
47 5839 Magnus Dreng Skivehus Skole 7.x 7:21,00
48 3576 Gustav Dreng Kragelundskolen 7.c 7:21,00
49 5122 William Dreng Risskov Skole 7.c 7:21,00
50 1009 Oskar Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 7:22,00
51 1015 William Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 7:22,00
52 3659 Valdemar Dreng Kroggårdsskolen 7.b 7:22,00
53 7746 Sean Dreng Ulkebøl Skole 7.c 7:24,00
54 4699 Sofus Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:24,00
55 1421 Emil Dreng Felsted Centralskole 7.c 7:26,00
56 1426 Jeppe Dreng Felsted Centralskole 7.c 7:26,00
57 4703 William Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:26,00
58 4693 Mads Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:26,00
59 6756 Mikkel Dreng Stjernevejskolen 7.t 7:27,00
60 1633 Mark Dreng Fredensborg Skole 7.b 7:27,00
61 4695 Miro Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:27,00
62 3619 Søren Dreng Kragelundskolen 7.d 7:27,00
63 3574 Benjamin Dreng Kragelundskolen 7.c 7:28,00
64 298 Alen Dreng Bakkeskolen 7.a 7:28,00
65 426 Mads Dreng Biersted Skole 7.x 7:29,00
66 4685 Gustav Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:29,00
67 4358 Mathias Dreng Nymarkskolen 7.i 7:29,00
68 5110 Frederik Dreng Risskov Skole 7.c 7:30,00
69 3869 Mikkel Dreng Lynghøjskolen 7.c 7:30,00
70 4421 Niklas Dreng Nysted Skole 7.b 7:32,00
71 3223 Jonas Dreng Hårup Skole 7.b 7:32,00
72 1637 Sebastian Dreng Fredensborg Skole 7.b 7:32,00
73 7821 Marius Dreng Valhøj Skole 7.i 7:33,00
74 4250 Noah Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 7:33,00
75 3590 Philip Dreng Kragelundskolen 7.c 7:33,00
76 6074 Jens Dreng Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 7:33,00
77 1432 Morten Dreng Felsted Centralskole 7.c 7:34,00
78 7822 Martin Dreng Valhøj Skole 7.i 7:37,00
79 2180 Mads Dreng Hammerum Friskole 7.a 7:37,00
80 1109 Anders Dreng Ellevangskolen 7.z 7:37,00
81 4678 Bertram Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:37,00
82 3564 Sander Dreng Kragelundskolen 7.b 7:37,00
83 2854 Cecilie Pige Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:39,00
84 7824 Nicholas Dreng Valhøj Skole 7.i 7:40,00
85 1055 Jacob  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 7:40,00
86 4368 Philip Dreng Nymarkskolen 7.i 7:40,00
87 6752 Julie Thusgaard Pige Stjernevejskolen 7.t 7:41,00
88 4256 Thor Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 7:41,00
89 1129 William Dreng Ellevangskolen 7.z 7:41,00
90 3684 Thomas Dreng Kroggårdsskolen 7.d 7:42,00
91 7651 Christian Dreng Ulfborg Skole 7.a 7:42,00
92 7341 Simon Dreng Tibberupskolen 7.r 7:44,00
93 4415 Lukas Dreng Nysted Skole 7.b 7:45,00
94 5627 Noah Dreng Sct Hans Skole 7.z 7:45,00
95 997 Agnes Pige Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 7:46,00
96 4688 Karl Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:46,00
97 3605 Jakob Dreng Kragelundskolen 7.d 7:46,00
98 7807 Alexander Dreng Valhøj Skole 7.i 7:47,00
99 6113 Ulrikke Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 7:47,00
100 3562 Nikolaj Dreng Kragelundskolen 7.b 7:48,00
101 7666 Tobias Dreng Ulfborg Skole 7.a 7:48,00
102 1395 Emma Emilie Pige Engstrandskolen 7.e 7:49,00
103 418 Anton Dreng Biersted Skole 7.x 7:49,00
104 4245 Magnus Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 7:50,00
105 4414 Lasse Dreng Nysted Skole 7.b 7:51,00
106 4246 Marcus Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 7:51,00
107 4683 Feras Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:51,00
108 6746 Emilie Rosborg Pige Stjernevejskolen 7.t 7:52,00
109 4701 Viggo Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:52,00
110 1870 Andrei Dreng Frejlev Skole 7.b 7:53,00
111 1874 Christian Dreng Frejlev Skole 7.b 7:53,00
112 7818 Lucas Dreng Valhøj Skole 7.i 7:54,00
113 7739 Line Pige Ulkebøl Skole 7.c 7:54,00
114 5834 Jacob Dreng Skivehus Skole 7.x 7:54,00
115 7327 Julius Dreng Tibberupskolen 7.r 7:54,00
116 4702 Vitus Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 7:54,00
117 2549 Jeppe Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 7:55,00
118 8156 Gustav F. Dreng Virum Skole 7.b 7:55,00
119 4238 Justin Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 7:56,00
120 5108 Carl Dreng Risskov Skole 7.c 7:56,00
121 6661 Rune Dreng Stenoskolen 7.a 7:57,00
122 1128 Vitus Dreng Ellevangskolen 7.z 7:57,00
123 4338 Enes Dreng Nymarkskolen 7.i 7:57,00
124 2872 Uffe Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 7:58,00
125 473 Michelle Pige Bjørns Internationale Skole 7.d 7:58,00
126 6757 Mikkel Moberg Dreng Stjernevejskolen 7.t 7:59,00
127 5634 Thor Emil Dreng Sct Hans Skole 7.z 7:59,00
128 7755 Mathilde Pige Ulkebøl Skole 7.c 8:00,00
129 4692 Lukas Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 8:01,00
130 2551 Johan Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 8:02,00
131 1006 Kristoffer Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 8:02,00
132 8789 Mathias Dreng Stenoskolen 7.a 8:03,00
133 2959 laust Dreng Hotherskolen 7.b 8:03,00
134 422 Jeppe Dreng Biersted Skole 7.x 8:03,00
135 4253 philip Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 8:04,00
136 5915 Nicklas Dreng Skjoldhøjskolen 7.a 8:04,00
137 1004 Jonas Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 8:04,00
138 8176 Amalie Pige Vissenbjerg Skole 7.a 8:04,00
139 7460 Oliver Dreng Tranbjergskolen 7.c 8:04,00
140 4682 Emil Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 8:04,00
141 6660 Rose Pige Stenoskolen 7.a 8:05,00
142 1411 Sophia Pige Engstrandskolen 7.e 8:05,00
143 1065 Simon N.  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 8:05,00
144 1010 Rasmus Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 8:05,00
145 5292 Klara Pige Rosenvangskolen 7.a 8:06,00
146 4373 Tobias Dreng Nymarkskolen 7.i 8:07,00
147 4372 Stefan Dreng Nymarkskolen 7.i 8:07,00
148 1623 Emil Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:08,00
149 3561 Niels Dreng Kragelundskolen 7.b 8:08,00
150 2554 Julian Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 8:09,00
151 6747 Frederik Winckler Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:10,00
152 1642 Viktor Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:10,00
153 5727 Malte Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 8:10,00
154 4332 Atal Dreng Nymarkskolen 7.i 8:10,00
155 2849 Andreas Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 8:11,00
156 2862 Jonas Dreng Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 8:11,00
157 1408 Oscar Emil Dreng Engstrandskolen 7.e 8:12,00
158 5840 Magnus Dreng Skivehus Skole 7.x 8:12,00
159 2182 Mathias Dreng Hammerum Friskole 7.a 8:12,00
160 4640 Markus Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:12,00
161 4230 Edvin Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 8:13,00
162 4244 Magnus Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 8:13,00
163 4646 Simon Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:13,00
164 316 Sebastian Dreng Bakkeskolen 7.a 8:13,00
165 315 Nichlas Dreng Bakkeskolen 7.a 8:13,00
166 1399 Jonas Dreng Engstrandskolen 7.e 8:14,00
167 1057 Johannes R.  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 8:14,00
168 4649 Victor Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:14,00
169 4357 Marinus Dreng Nymarkskolen 7.i 8:14,00
170 7654 Jonas Dreng Ulfborg Skole 7.a 8:14,00
171 2821 Holme Skole Stafethold Stafethold Holme Skole 7.b 8:15,00
172 5117 Nanna Pige Risskov Skole 7.c 8:15,00
173 8587 Mustafa Dreng Holme Skole 7.a 8:16,00
174 1412 Viktor Dreng Engstrandskolen 7.e 8:16,00
175 6098 Kajsa Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 8:18,00
176 1630 Lucas Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:18,00
177 4676 Adam Dreng Nørre Fælled Skole 7.i 8:18,00
178 3290 Erik Dreng Interskolen 7.b 8:18,00
179 8628 Sebastian Dreng Holme Skole 7.c 8:18,00
180 3221 Jeppe Dreng Hårup Skole 7.b 8:19,00
181 7423 Ole Emil Dreng Tilst Skole 7.t 8:19,00
182 2552 Jon Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 8:20,00
183 299 Amalie Pige Bakkeskolen 7.a 8:20,00
184 7326 Ditte Pige Tibberupskolen 7.r 8:20,00
185 7814 Julie Pige Valhøj Skole 7.i 8:21,00
186 6762 Stinne Holst Pige Stjernevejskolen 7.t 8:21,00
187 6740 Anders Agerskov Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:21,00
188 5109 Carl Emil Dreng Risskov Skole 7.c 8:21,00
189 5732 Noah Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 8:21,00
190 5458 Hjalte Dreng Rundhøjskolen 7.b 8:22,00
191 7820 Malthe Dreng Valhøj Skole 7.i 8:22,00
192 6741 Carl-Johan Hamann Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:22,00
193 6655 Laura Pige Stenoskolen 7.a 8:22,00
194 5116 Nanna Pige Risskov Skole 7.c 8:22,00
195 6649 Ian Dreng Stenoskolen 7.a 8:23,00
196 6656 Olivia Pige Stenoskolen 7.a 8:23,00
197 2438 Andreas Dreng Henriette Hørlucks Skole 7.b 8:23,00
198 8188 Jonas Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 8:23,00
199 6071 Frederik Dreng Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 8:23,00
200 1108 Alexander Dreng Ellevangskolen 7.z 8:23,00
201 2462 Valdemar Dreng Henriette Hørlucks Skole 7.b 8:24,00
202 1872 Anton Dreng Frejlev Skole 7.b 8:24,00
203 5848 Simon Dreng Skivehus Skole 7.x 8:25,00
204 2382 Søren Dreng Hasle Skole 7.b 8:25,00
205 4243 Magnus Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 8:25,00
206 2590 Niklas Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 8:25,00
207 6134 Noah Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 8:25,00
208 1869 Anders Dreng Frejlev Skole 7.b 8:25,00
209 7825 Nicolas Dreng Valhøj Skole 7.i 8:26,00
210 430 Mikkel Dreng Biersted Skole 7.x 8:26,00
211 7428 Victor Dreng Tilst Skole 7.t 8:26,00
212 1890 Rasmus Dreng Frejlev Skole 7.b 8:26,00
213 8193 Magnus Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 8:27,00
214 4643 Nicoline Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:28,00
215 1626 Frederik Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:28,00
216 1622 Emil Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:28,00
217 4374 Toke Dreng Nymarkskolen 7.i 8:28,00
218 8210 Frederik Dreng Vissenbjerg Skole 7.b 8:28,00
219 5114 Louie Dreng Risskov Skole 7.c 8:29,00
220 1889 Peter Dreng Frejlev Skole 7.b 8:29,00
221 4679 Eja Pige Nørre Fælled Skole 7.i 8:29,00
222 4350 Lasse Dreng Nymarkskolen 7.i 8:29,00
223 4356 Magnus Dreng Nymarkskolen 7.i 8:29,00
224 6102 Magnus Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 8:30,00
225 7339 Rasmus Dreng Tibberupskolen 7.r 8:30,00
226 5720 Cilas Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 8:30,00
227 2185 Noah Dreng Hammerum Friskole 7.a 8:31,00
228 5282 Anders Dreng Rosenvangskolen 7.a 8:31,00
229 7322 Alex Dreng Tibberupskolen 7.r 8:31,00
230 3552 Johanne Pige Kragelundskolen 7.b 8:31,00
231 2949 benjamin Dreng Hotherskolen 7.b 8:32,00
232 8174 Alexander Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 8:32,00
233 4689 Karla Pige Nørre Fælled Skole 7.i 8:32,00
234 4690 Karla Pige Nørre Fælled Skole 7.i 8:32,00
235 6110 Rumle Emil Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 8:34,00
236 6749 Jesper Boe Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:36,00
237 4630 Dennis Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:36,00
238 7318 Simon A. Dreng Thyregod Skole 7.b 8:36,00
239 2194 Tobias Dreng Hammerum Friskole 7.a 8:37,00
240 7289 Oliver H.S. Dreng Thyregod Skole 7.a 8:37,00
241 4627 Annika Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:37,00
242 4686 Josephine Pige Nørre Fælled Skole 7.i 8:37,00
243 4369 Sebastian Dreng Nymarkskolen 7.i 8:37,00
244 6760 Oskar Talks Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:39,00
245 7738 Katrine Pige Ulkebøl Skole 7.c 8:39,00
246 7311 Magnus T. Dreng Thyregod Skole 7.b 8:39,00
247 2060 Jakob Dreng Glostrup skole, Søndervang 7.k 8:40,00
248 7297 Victor P. Dreng Thyregod Skole 7.a 8:40,00
249 4626 Alberte Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:40,00
250 8219 Lau Dreng Vissenbjerg Skole 7.b 8:40,00
251 5826 Carla Pige Skivehus Skole 7.x 8:41,00
252 7308 Lasse Dreng Thyregod Skole 7.b 8:41,00
253 1415 Casper Dreng Felsted Centralskole 7.c 8:41,00
254 398 Joachim Dreng Bellahøj Skole 7.i 8:42,00
255 3216 Daniel Dreng Hårup Skole 7.b 8:42,00
256 6082 Signe Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 8:42,00
257 5609 Carl-Emil Dreng Sct Hans Skole 7.z 8:42,00
258 1391 Anna Pige Engstrandskolen 7.e 8:43,00
259 4629 Camilla Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:43,00
260 7420 Lucas Dreng Tilst Skole 7.t 8:43,00
261 5731 Niels Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 8:43,00
262 6745 Emil Dreng Stjernevejskolen 7.t 8:44,00
263 3583 Malthe Dreng Kragelundskolen 7.c 8:44,00
264 2566 Boaz Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 8:44,00
265 6089 Vincent Dreng Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 8:44,00
266 3651 Mikkel Dreng Kroggårdsskolen 7.b 8:44,00
267 4363 Noah Dreng Nymarkskolen 7.i 8:44,00
268 5734 Robert Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 8:44,00
269 4328 Amelia Pige Nymarkskolen 7.i 8:44,00
270 6108 Otto Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 8:45,00
271 4344 Jeppe Dreng Nymarkskolen 7.i 8:45,00
272 478 Sambandha Dreng Bjørns Internationale Skole 7.d 8:46,00
273 6067 Caroline Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 8:46,00
274 7323 Alexander Dreng Tibberupskolen 7.r 8:46,00
275 1398 Gustav Dreng Engstrandskolen 7.e 8:47,00
276 7285 Morten D. Dreng Thyregod Skole 7.a 8:47,00
277 6063 Alexandra Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 8:47,00
278 1635 Mathias Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:47,00
279 4329 Andreas Dreng Nymarkskolen 7.i 8:47,00
280 2052 Bjarke Dreng Glostrup skole, Søndervang 7.k 8:48,00
281 1053 Gustav Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 8:48,00
282 4647 Sofie Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:48,00
283 405 Mikkel Dreng Bellahøj Skole 7.i 8:48,00
284 5113 Karoline Pige Risskov Skole 7.c 8:48,00
285 3299 Marius Dreng Interskolen 7.b 8:48,00
286 7732 Aksel Dreng Ulkebøl Skole 7.c 8:49,00
287 1886 Niclas Dreng Frejlev Skole 7.b 8:49,00
288 2071 Peter Dreng Glostrup skole, Søndervang 7.k 8:50,00
289 7745 Rasmus Dreng Ulkebøl Skole 7.c 8:50,00
290 5118 Nicolai Dreng Risskov Skole 7.c 8:50,00
291 5121 Tara Pige Risskov Skole 7.c 8:50,00
292 5620 Magnus Dreng Sct Hans Skole 7.z 8:50,00
293 7426 Simon Dreng Tilst Skole 7.t 8:50,00
294 1434 Nicolai Dreng Felsted Centralskole 7.c 8:51,00
295 2571 Jonas Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 8:51,00
296 169 Josephine Pige Anna Trolles Skole 7.a 8:52,00
297 8151 Celina Pige Virum Skole 7.b 8:52,00
298 6093 Filippa Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 8:53,00
299 5831 Emma Marie Pige Skivehus Skole 7.x 8:53,00
300 1418 Christian Walther Dreng Felsted Centralskole 7.c 8:53,00
301 5853 Daniel Dreng Skivehus Skole 7.y 8:53,00
302 3559 Martin Dreng Kragelundskolen 7.b 8:53,00
303 4364 Noah Dreng Nymarkskolen 7.i 8:53,00
304 6648 Freja Pige Stenoskolen 7.a 8:54,00
305 4639 Malthe Dreng Nørre Boulevard Skolen 7.f 8:54,00
306 5608 Armin Dreng Sct Hans Skole 7.z 8:54,00
307 4331 Asger Dreng Nymarkskolen 7.i 8:54,00
308 5615 Johan Dreng Sct Hans Skole 7.z 8:55,00
309 7273 Anton R.B. Dreng Thyregod Skole 7.a 8:56,00
310 474 Mushfiqul Dreng Bjørns Internationale Skole 7.d 8:56,00
311 7828 Sofie Pige Valhøj Skole 7.i 8:57,00
312 7744 Philip Dreng Ulkebøl Skole 7.c 8:57,00
313 1619 Casper Dreng Fredensborg Skole 7.b 8:57,00
314 7827 Patrick Dreng Valhøj Skole 7.i 8:58,00
315 2541 Anne Pige Hirtshals undervisningssted 7.a 8:58,00
316 3594 William Dreng Kragelundskolen 7.c 8:58,00
317 302 Caroline Pige Bakkeskolen 7.a 8:58,00
318 6659 Rasmus Dreng Stenoskolen 7.a 8:59,00
319 1618 Athalie Pige Fredensborg Skole 7.b 8:59,00
320 8624 Peter Dreng Holme Skole 7.c 8:59,00
321 998 Alexander Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:00,00
322 1008 Nikki Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:00,00
323 1632 Maj Pige Fredensborg Skole 7.b 9:00,00
324 1400 Katarina Pige Engstrandskolen 7.e 9:01,00
325 403 Magnus Dreng Bellahøj Skole 7.i 9:01,00
326 2106 Gustav Dreng Hadsund Skole 7.a 9:01,00
327 1640 Victor Dreng Fredensborg Skole 7.b 9:01,00
328 5845 Nanna Pige Skivehus Skole 7.x 9:02,00
329 2117 Michlas Dreng Hadsund Skole 7.a 9:02,00
330 6643 Aktor Dreng Stenoskolen 7.a 9:03,00
331 7742 Nicolai Dreng Ulkebøl Skole 7.c 9:03,00
332 2563 Sune Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 9:03,00
333 6107 Olivia Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 9:03,00
334 4634 Gerda Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 9:03,00
335 2062 Julie Pige Glostrup skole, Søndervang 7.k 9:04,00
336 7741 Mads Dreng Ulkebøl Skole 7.c 9:04,00
337 1007 Mikkel Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:04,00
338 8222 Mathilde Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:04,00
339 2124 Steven Dreng Hadsund Skole 7.a 9:05,00
340 8187 Ida Pige Vissenbjerg Skole 7.a 9:05,00
341 1014 Wickie Pige Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:07,00
342 7751 Victor Dreng Ulkebøl Skole 7.c 9:08,00
343 1628 Julius Dreng Fredensborg Skole 7.b 9:08,00
344 3293 Jeppe Dreng Interskolen 7.b 9:08,00
345 2190 Simon Dreng Hammerum Friskole 7.a 9:09,00
346 4339 Frederik Dreng Nymarkskolen 7.i 9:09,00
347 3547 Asem Dreng Kragelundskolen 7.b 9:09,00
348 5828 Cornelius Dreng Skivehus Skole 7.x 9:10,00
349 7481 Lasse Dreng Tranbjergskolen 7.d 9:11,00
350 2368 Mads Dreng Hasle Skole 7.b 9:11,00
351 8194 Marcus Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:11,00
352 434 Oliver Dreng Biersted Skole 7.x 9:11,00
353 8211 Freja Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:11,00
354 7475 Fillip Dreng Tranbjergskolen 7.d 9:12,00
355 7324 Anton Dreng Tibberupskolen 7.r 9:12,00
356 2058 Gustav Dreng Glostrup skole, Søndervang 7.k 9:13,00
357 7472 Christian Dreng Tranbjergskolen 7.d 9:13,00
358 2582 Magnus Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 9:13,00
359 2588 Morten Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 9:13,00
360 7458 Nikolaj Dreng Tranbjergskolen 7.c 9:13,00
361 1876 Emil Dreng Frejlev Skole 7.b 9:13,00
362 3872 Sebastian Dreng Lynghøjskolen 7.c 9:13,00
363 8570 Alexander Dreng Holme Skole 7.a 9:14,00
364 2866 Malou Pige Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 9:15,00
365 3589 Oskar Dreng Kragelundskolen 7.c 9:15,00
366 3644 Jakob Dreng Kroggårdsskolen 7.b 9:15,00
367 3302 Tommaso Dreng Interskolen 7.b 9:15,00
368 7663 Ninna Pige Ulfborg Skole 7.a 9:15,00
369 400 Josefine Pige Bellahøj Skole 7.i 9:16,00
370 5569 Laurits Dreng Samsøgades Skole 7.f 9:16,00
371 8615 Jacob Dreng Holme Skole 7.c 9:16,00
372 6079 Mike Dreng Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 9:17,00
373 2183 Mathias Dreng Hammerum Friskole 7.a 9:18,00
374 1000 Daniel Dreng Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:18,00
375 3639 Benjamin Dreng Kroggårdsskolen 7.b 9:18,00
376 4347 Karen Pige Nymarkskolen 7.i 9:18,00
377 6753 Lasse Augustesen Dreng Stjernevejskolen 7.t 9:19,00
378 6653 Jeppe Dreng Stenoskolen 7.a 9:19,00
379 2558 Nicklas Dreng Hirtshals undervisningssted 7.a 9:19,00
380 3577 Gustav Dreng Kragelundskolen 7.c 9:19,00
381 8195 Mikkel Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:19,00
382 425 Lukas Dreng Biersted Skole 7.x 9:19,00
383 7749 Sophia Pige Ulkebøl Skole 7.c 9:20,00
384 6092 Caroline Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 9:20,00
385 8180 Benjamin Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:20,00
386 8190 Lea Pige Vissenbjerg Skole 7.a 9:20,00
387 317 Signe Pige Bakkeskolen 7.a 9:20,00
388 431 Mikkeline Pige Biersted Skole 7.x 9:20,00
389 429 Mathilde Pige Biersted Skole 7.x 9:20,00
390 440 Signe Pige Biersted Skole 7.x 9:20,00
391 6644 Benjamin Dreng Stenoskolen 7.a 9:21,00
392 2871 Sofie Pige Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 9:21,00
393 5926 Aske Dreng Skjoldhøjskolen 7.b 9:21,00
394 6117 Amanda Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 9:21,00
395 7733 Berivan Pige Ulkebøl Skole 7.c 9:22,00
396 4417 Magnus Dreng Nysted Skole 7.b 9:22,00
397 4248 Mikas Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:22,00
398 5304 Villads Dreng Rosenvangskolen 7.a 9:22,00
399 1881 Jacob Dreng Frejlev Skole 7.b 9:22,00
400 3638 Astrid Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:22,00
401 4406 Emma Pige Nysted Skole 7.b 9:23,00
402 4408 Jacob Dreng Nysted Skole 7.b 9:23,00
403 2963 mathias Dreng Hotherskolen 7.b 9:23,00
404 300 Andreas Dreng Bakkeskolen 7.a 9:23,00
405 3548 Asger Dreng Kragelundskolen 7.b 9:23,00
406 4336 Emma Pige Nymarkskolen 7.i 9:23,00
407 2850 Anna Pige Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 9:24,00
408 2857 Emmely Pige Holmegaardskolen, afd. Fensmark 7.i 9:24,00
409 4416 Lærke Pige Nysted Skole 7.b 9:24,00
410 3532 Jonathan Dreng Kragelundskolen 7.a 9:24,00
411 427 Mads Dreng Biersted Skole 7.x 9:24,00
412 6654 Julie Pige Stenoskolen 7.a 9:25,00
413 5283 Andreas Dreng Rosenvangskolen 7.a 9:25,00
414 3645 Jasmin Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:25,00
415 4424 Salim Dreng Nysted Skole 7.b 9:26,00
416 6083 Signe Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 9:26,00
417 3212 Signe Pige Hårup Skole 7.a 9:26,00
418 319 Sylvester Dreng Bakkeskolen 7.a 9:27,00
419 5940 Nicklas Dreng Skjoldhøjskolen 7.b 9:27,00
420 3675 Magnus Fenger Dreng Kroggårdsskolen 7.d 9:27,00
421 4371 Signe Pige Nymarkskolen 7.i 9:27,00
422 4232 Eva Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:28,00
423 1627 Ida Pige Fredensborg Skole 7.b 9:28,00
424 1113 Emilie Dreng Ellevangskolen 7.z 9:28,00
425 1123 Marie Pige Ellevangskolen 7.z 9:28,00
426 974 emilie Pige Ellevangskolen 7.z 9:28,00
427 6100 Mads Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 9:29,00
428 1401 Liv Pige Engstrandskolen 7.e 9:29,00
429 1405 Mette Pige Engstrandskolen 7.e 9:29,00
430 4236 Jaymie Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:29,00
431 5866 Nikolaj Dreng Skivehus Skole 7.y 9:29,00
432 8214 Jasmin Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:29,00
433 6751 Josefine Indiane Lund Pige Stjernevejskolen 7.t 9:30,00
434 6738 Alberte Formsgaard Jung Pige Stjernevejskolen 7.t 9:30,00
435 6761 Sofia Schmidt Pige Stjernevejskolen 7.t 9:30,00
436 5629 Rasmus Dreng Sct Hans Skole 7.z 9:30,00
437 3640 Emilie Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:30,00
438 4255 Silke Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:31,00
439 428 Maria Pige Biersted Skole 7.x 9:31,00
440 7411 Andreas Dreng Tilst Skole 7.t 9:31,00
441 5628 Oscar Dreng Sct Hans Skole 7.z 9:32,00
442 3658 Trille Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:32,00
443 7467 Alberte Pige Tranbjergskolen 7.d 9:33,00
444 4252 Ofelia Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:33,00
445 4240 Lærke Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:33,00
446 7421 Mads Dreng Tilst Skole 7.t 9:33,00
447 7417 Ibrahim Dreng Tilst Skole 7.t 9:33,00
448 4354 Lærke Pige Nymarkskolen 7.i 9:33,00
449 8201 Amalie Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:33,00
450 8616 Jonas Dreng Holme Skole 7.c 9:33,00
451 2446 Emil Dreng Henriette Hørlucks Skole 7.b 9:34,00
452 2444 Dines Dreng Henriette Hørlucks Skole 7.b 9:34,00
453 3304 Aarshia Dreng Interskolen 7.b 9:34,00
454 7647 Anne-Katrine Pige Ulfborg Skole 7.a 9:34,00
455 8224 Phillip Dreng Vissenbjerg Skole 7.b 9:34,00
456 8175 Alexander Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:35,00
457 6069 Christina Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 9:35,00
458 7415 Ekin Dreng Tilst Skole 7.t 9:35,00
459 2943 nikolai Dreng Hotherskolen 7.a 9:35,00
460 2935 joakim Dreng Hotherskolen 7.a 9:35,00
461 7655 Julia Pige Ulfborg Skole 7.a 9:35,00
462 7656 Julie Dreng Ulfborg Skole 7.a 9:35,00
463 2196 William Dreng Hammerum Friskole 7.a 9:36,00
464 8179 Anton Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:36,00
465 5560 Asger Dreng Samsøgades Skole 7.f 9:36,00
466 4249 Natasha Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:37,00
467 2593 Søren Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 9:37,00
468 5556 Valdemar Dreng Samsøgades Skole 7.e 9:37,00
469 6068 Cathrine Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 9:38,00
470 3647 Magnus Dreng Kroggårdsskolen 7.b 9:38,00
471 3550 Christian Dreng Kragelundskolen 7.b 9:38,00
472 468 benedicte Pige Ellevangskolen 7.z 9:39,00
473 1110 Benedicte Dreng Ellevangskolen 7.z 9:39,00
474 6105 Noah Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.i 9:40,00
475 314 Nanna Pige Bakkeskolen 7.a 9:40,00
476 6141 Yusuf Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 9:40,00
477 4349 Kirstine Pige Nymarkskolen 7.i 9:40,00
478 3610 Mikkel Dreng Kragelundskolen 7.d 9:40,00
479 7747 Sebastian Dreng Ulkebøl Skole 7.c 9:41,00
480 3570 Anna Pige Kragelundskolen 7.c 9:41,00
481 3582 Malte Dreng Kragelundskolen 7.c 9:41,00
482 5579 Søren Dreng Samsøgades Skole 7.f 9:41,00
483 3866 Mads Dreng Lynghøjskolen 7.c 9:41,00
484 6742 Caroline Thyra Pige Stjernevejskolen 7.t 9:42,00
485 8155 Freddy P. Dreng Virum Skole 7.b 9:42,00
486 5550 Oscar Dreng Samsøgades Skole 7.e 9:42,00
487 6136 Sarah Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 9:42,00
488 5725 Magnus Dreng Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 9:42,00
489 3596 Amalie Pige Kragelundskolen 7.d 9:42,00
490 1425 Jacob Dreng Felsted Centralskole 7.c 9:43,00
491 5551 Otto Dreng Samsøgades Skole 7.e 9:43,00
492 5535 Anders Dreng Samsøgades Skole 7.e 9:43,00
493 421 Jacob Dreng Biersted Skole 7.x 9:43,00
494 435 Oliver Dreng Biersted Skole 7.x 9:43,00
495 3642 Emma Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:43,00
496 4362 Noah Dreng Nymarkskolen 7.i 9:43,00
497 8206 Christine Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:43,00
498 1061 Mathias H.  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 9:44,00
499 2453 Josefine Pige Henriette Hørlucks Skole 7.b 9:44,00
500 7335 Mille Pige Tibberupskolen 7.r 9:44,00
501 5857 Joakim Dreng Skivehus Skole 7.y 9:44,00
502 3557 Lucca Pige Kragelundskolen 7.b 9:44,00
503 5723 Julie Pige Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 9:44,00
504 3598 Asta Pige Kragelundskolen 7.d 9:44,00
505 7808 Amalie Pige Valhøj Skole 7.i 9:45,00
506 4412 Julius Dreng Nysted Skole 7.b 9:45,00
507 1012 Sille Pige Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:45,00
508 3220 Jacob Dreng Hårup Skole 7.b 9:46,00
509 436 Oliver Dreng Biersted Skole 7.x 9:46,00
510 5319 Julie Pige Rosenvangskolen 7.b 9:46,00
511 5313 Elisabeth Pige Rosenvangskolen 7.b 9:46,00
512 7750 Victor Dreng Ulkebøl Skole 7.c 9:47,00
513 7469 Asta Pige Tranbjergskolen 7.d 9:47,00
514 1389 Amalie Pige Engstrandskolen 7.e 9:47,00
515 1636 Mie Pige Fredensborg Skole 7.b 9:47,00
516 437 Peter Dreng Biersted Skole 7.x 9:47,00
517 416 Anders Dreng Biersted Skole 7.x 9:47,00
518 2926 Amel Dreng Hotherskolen 7.a 9:47,00
519 2929 bastian Dreng Hotherskolen 7.a 9:47,00
520 5311 Carloline Pige Rosenvangskolen 7.b 9:47,00
521 4352 Lukas Dreng Nymarkskolen 7.i 9:47,00
522 3599 Asta Pige Kragelundskolen 7.d 9:47,00
523 3859 Frederik Dreng Lynghøjskolen 7.c 9:47,00
524 2546 Emilie Marie Pige Hirtshals undervisningssted 7.a 9:48,00
525 8196 Nicolai Dreng Vissenbjerg Skole 7.a 9:48,00
526 312 Mille Pige Bakkeskolen 7.a 9:48,00
527 8216 Josefine Pige Vissenbjerg Skole 7.b 9:48,00
528 8790 Anna Pige Stenoskolen 7.a 9:49,00
529 4231 Emma Pige Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 9:49,00
530 6123 Gustav Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 9:49,00
531 3660 Victoria Pige Kroggårdsskolen 7.b 9:49,00
532 7329 Kirstine Pige Tibberupskolen 7.r 9:50,00
533 5325 Salih Dreng Rosenvangskolen 7.b 9:50,00
534 5869 Rasmus Dreng Skivehus Skole 7.y 9:50,00
535 5724 Klara Pige Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole 7.a 9:50,00
536 7474 Donja Pige Tranbjergskolen 7.d 9:51,00
537 2542 Christina Pige Hirtshals undervisningssted 7.a 9:51,00
538 7316 Ole W. Dreng Thyregod Skole 7.b 9:51,00
539 2942 mette Pige Hotherskolen 7.a 9:51,00
540 5310 Axel Dreng Rosenvangskolen 7.b 9:51,00
541 5321 Mads Dreng Rosenvangskolen 7.b 9:51,00
542 4375 Vitus Dreng Nymarkskolen 7.i 9:51,00
543 7664 Philip Dreng Ulfborg Skole 7.a 9:51,00
544 2543 Cille Pige Hirtshals undervisningssted 7.a 9:52,00
545 2969 sebastian Dreng Hotherskolen 7.b 9:52,00
546 2448 emilija Pige Henriette Hørlucks Skole 7.b 9:52,00
547 308 Lucas Dreng Bakkeskolen 7.a 9:52,00
548 6135 Noah Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 9:52,00
549 5574 Robert Dreng Samsøgades Skole 7.f 9:52,00
550 6754 Luca Lee Dreng Stjernevejskolen 7.t 9:53,00
551 1390 Anna Pige Engstrandskolen 7.e 9:53,00
552 7315 Natja R.K. Pige Thyregod Skole 7.b 9:53,00
553 2449 Freja Pige Henriette Hørlucks Skole 7.b 9:53,00
554 2944 simon Dreng Hotherskolen 7.a 9:53,00
555 8166 Kasper Dreng Virum Skole 7.b 9:54,00
556 7301 Caroline M.M. Pige Thyregod Skole 7.b 9:54,00
557 7340 Sander Dreng Tibberupskolen 7.r 9:54,00
558 8208 Emil Dreng Vissenbjerg Skole 7.b 9:54,00
559 5922 Thor Dreng Skjoldhøjskolen 7.a 9:55,00
560 1414 Alberte Pige Felsted Centralskole 7.c 9:55,00
561 1416 Cecilie Pige Felsted Centralskole 7.c 9:55,00
562 2584 Marco Dreng Hobro Søndre Skole og MF10 7.b 9:55,00
563 8181 Camilla Pige Vissenbjerg Skole 7.a 9:55,00
564 8607 Yasser Dreng Holme Skole 7.b 9:56,00
565 8572 Andreas Dreng Holme Skole 7.a 9:56,00
566 7299 Ashanth Dreng Thyregod Skole 7.b 9:56,00
567 7333 Maria Luna Dreng Tibberupskolen 7.r 9:56,00
568 3663 Amalie Pige Kroggårdsskolen 7.d 9:56,00
569 3671 Karoline Pige Kroggårdsskolen 7.d 9:56,00
570 8606 Tobias Dreng Holme Skole 7.b 9:57,00
571 1002 Emily Pige Distrikt Syd, Hørby-Dybvad skoleafdeling 7.a 9:58,00
572 1116 Jakob Dreng Ellevangskolen 7.z 9:58,00
573 8792 Frederikke Lind Pige Skivehus Skole 7.y 9:58,00
574 4337 Emma Pige Nymarkskolen 7.i 9:58,00
575 7660 Mads Dreng Ulfborg Skole 7.a 9:58,00
576 5854 Emilie Pige Skivehus Skole 7.y 9:59,00
577 5452 Clara Pige Rundhøjskolen 7.b 10:00,00
578 2064 Malia Pige Glostrup skole, Søndervang 7.k 10:00,00
579 7292 Simon H.V. Dreng Thyregod Skole 7.a 10:00,00
580 4631 Emma Pige Nørre Boulevard Skolen 7.f 10:00,00
581 5300 Simon Dreng Rosenvangskolen 7.a 10:00,00
582 303 Cecilie Pige Bakkeskolen 7.a 10:00,00
583 6126 Jonas Dreng Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 10:00,00
584 5430 Caroline Pige Rundhøjskolen 7.a 10:00,00
585 7823 Mille Pige Valhøj Skole 7.i 10:01,00
586 2073 Sofia Pige Glostrup skole, Søndervang 7.k 10:01,00
587 4239 Lucas Dreng Distriktsskolen Vest, Stormarkafdelingen 7.c 10:02,00
588 7274 Bart L. Dreng Thyregod Skole 7.a 10:03,00
589 6064 Andrea Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 10:03,00
590 3285 Christian Dreng Interskolen 7.b 10:03,00
591 2125 Valdemar Dreng Hadsund Skole 7.a 10:04,00
592 8191 Linea Pige Vissenbjerg Skole 7.a 10:04,00
593 8621 Niklas Dreng Holme Skole 7.c 10:04,00
594 2114 Magnus Dreng Hadsund Skole 7.a 10:05,00
595 424 Line Pige Biersted Skole 7.x 10:05,00
596 4691 Lavanya Pige Nørre Fælled Skole 7.i 10:05,00
597 4696 Nana Pige Nørre Fælled Skole 7.i 10:05,00
598 3297 Lea Pige Interskolen 7.b 10:05,00
599 6121 Frederikke Pige Skolen ved Rønnebær Allé 7.s 10:06,00
600 7879 Lukas Dreng Vemmedrupskolen 7.a 10:06,00
601 5870 Sigurd Dreng Skivehus Skole 7.y 10:06,00
602 4348 Kenneth Dreng Nymarkskolen 7.i 10:06,00
603 8205 Celine Pige Vissenbjerg Skole 7.b 10:06,00
604 471 Ingrid Pige Bjørns Internationale Skole 7.d 10:07,00
605 5554 Theo Dreng Samsøgades Skole 7.e 10:07,00
606 5548 Muhammed Dreng Samsøgades Skole 7.e 10:07,00
607 6087 Sophie Pige Skoledistrikt Syd, Sæbygård skoleafdeling 7.b 10:07,00
608 1064 Peter  Dreng Dybbøl-Skolen 7.a 10:08,00
609 3533 Kasper Dreng Kragelundskolen 7.a 10:08,00
610 7483 Maya Pige Tranbjergskolen 7.d 10:09,00
611 7477 Freja Pige Tranbjergskolen 7.d 10:09,00
612 4426 Simone Pige Nysted Skole 7.b 10:10,00
613 407 Nicolai Dreng Bellahøj Skole 7.i 10:10,00
614 412 Sofie Pige Bellahøj Skole 7.i 10:11,00
615 313 Mio Dreng Bakkeskolen 7.a 10:11,00
616 7328 Kanilla Pige Tibberupskolen